Już po godzinie 0:00 tej nocy można się spodziewać w powiecie średzkim niezbyt przyjemnych warunków atmosferycznych.

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wielkopolskiej wydal komunikat o sytuacji w naszym powiecie w związku z koronawirusem.

Średzcy policjanci w minionych dniach wielokrotnie apelowali o zostanie w domach i nie gromadzenie się. W miniony weekend doszło jednak do złamania prawa.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wlkp. na podstawie danych z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej udostępniło ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu.

Potwierdziły się nasze informacje o tym, że u jednego z ratowników medycznych średzkiego szpitala podejrzewano zakażenie koronawirusem.

Państwowa służba hydrologiczna ostrzega o stanie zagrożenia dla województwa wielkopolskiego w związku z występowaniem niżówki hydrogeologicznej.

Z oficjalnego komunikatu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wlkp. z dnia 28 marca wynika, że na terenie naszego powiatu nie odnotowano przypadku zakażenia koronawirusem.

Ratownik medyczny dyżurujący na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Środzie jest podejrzany o zakażenie koronawirusem. Wyniki pierwszego badana na obecność wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 będą znane w sobotę po południu.

WARTO OBEJRZEĆ