GPŚ - Usługi graficzne

Zderzenie cysterny z samochodem osobowym spowodowało spore utrudnienia na krajowej jedenastce. Droga będzie jeszcze zablokowana przez kilka najbliższych godzin.

Wiele osób zastanawiało się w ostatnim czasie, co dzieje się ze Stokrotką w Kupcu Średzkim. Dzisiaj już wiemy, że Stokrotka startuje od nowa, ale pod innym kierownictwem i z nowym właścicielem. Ma być wiele dobrych zmian, które mają odczuć klienci, m.in. wykwalifikowana obsługa, domowa atmosfera, niskie ceny i produkty najwyższej jakości. O szczegółach nadchodzących zmian opowiadał Marcin, menadżer sklepu.

W przyszłą sobotę już po raz 41. odbędą się Zaniemyskie Bitwy Morskie. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah, a wcześniej wystąpią Bayer Full oraz Grzegorz Hyży.

W sobotę 6 lipca tłumy wiernych oczekiwały na przyjazd kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Sprawa przebudowy ulicy Ogrodowej w Zaniemyślu nadal budzi kontrowersje. Pokazuje to skarga na działalność wójta w tej sprawie, która dotarła do rady gminy.

Już od początku roku trwały spotkania radnych gminy ze starostą Ernestem Iwańczukiem. Tematem spotkań była współpraca samorządu gminnego i powiatowego w zakresie inwestycji drogowych.

Podopieczni OREW „Zielona Wyspa” wraz z opiekunami udali się na kilkudniowy turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy do „Bojanowego Gniazda” w Zaniemyślu.

Mimo licznych upałów, grupa rowerzystów odważyła się wyruszyć na trasę dziewiątej już edycji rajdu „Odjazdowego Bibliotekarza”. Impreza odbyła się w niedzielę 30 czerwca.