W czwartek 19 września w Środzie dwóch mężczyzn podających się za pracowników wodociągów okradli seniorkę. Oszuści podając się za pracowników wodociągów weszli do mieszkania pod…
Szkoła Podstawowa w Starkówcu Piątkowskim, w gminie Środa otrzymała dofinansowanie na zakup sprzętu do laboratoriów szkolnych i doposażenie pracowni tematycznych.
Nawet trzy lata więzienia grożą 21-latkowi, który posiadał przy sobie woreczek z amfetaminą.
Kampania wyborcza w Środzie wkroczyła brutalna fazę. Kilkadziesiąt banerów opozycyjnych komitetów wyborczych zostało pociętych. Sprawą zajmuje się policja.
Zakład Gospodarki Komunalnej podsumował straty dokonane przez wandali w okresie wakacyjnym. Koszt wszystkich napraw wyniósł kilkanaście tysięcy złotych.
Władze miasta i powiatu upamiętniły rozstrzelanych przez hitlerowców 80 lat temu na Łąkach Kijewskich dwudziestu jeden Polaków. W uroczystościach wzięły też udział delegacji organizacji pozarządowych,…
42-latek, który jechał w obszarze zabudowanym ponad setkę, miał ponad 2,5 promila alkoholu. Ponadto próbował winę za taką jazdę próbował zrzucić na pasażerów.
We wrześniu rozpoczęły się zapowiadane kontrole przestrzegania przez mieszkańców gminy Środa przepisów dotyczących systemu gospodarowania odpadami komunalnymi.