×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Browar Gzub w Annopolu po udanym poprzednim roku nie zamierza zwalniać tempa. Za nami pierwsza tegoroczna piwna impreza, czyli zimowa edycja Craft Beer Camp.
Radny Mateusz Czaplicki to były kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Środy. Jednak żyje nie tylko dużą polityką. Kilka tygodni temu wspólnie z przyjaciółmi powołał…
W środę 15 stycznia w Galerii Miejskiej odbyło się otwarcie wystawy „Damy i Dożowie”. W murach galerii spotkali się miłośnicy sztuki oraz ci pragnący ją…
Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie – Mikołaj i Kacper postanowili zawalczyć o życie swojej mamy. Zorganizowali zbiórkę.
W przyszpitalnym parku na początku tygodnia wycięto kilka drzew. Rośliny zostały przeznaczone do wycinki ze względu na ich niezbyt dobry stan.
Mimo obowiązkowej segregacji nadal pojawiają się osoby, które chcą nielegalnie pozbyć śmieci na własną rękę. Jedno z takich zdarzeń miało miejsce w minionym tygodniu.
Od kilku miesięcy trwa sezon grzewczy, który zawsze powoduje kontrowersje wśród części mieszkańców. Tym razem jest podobnie, również pojawiają się wątpliwości.
Powoli kończy się okres świąteczny i tym samym pojawi się problem zalegania choinek w domach. W jaki sposób właściwie można pozbyć się świątecznego drzewka?