W poniedziałek, 11 listopada średzianie tradycyjnie obchodzili Narodowe Święto Niepodległości, aby zamanifestować radość z codziennego życia w wolnym kraju.
Sara Neumann i Wojciech Marok, lekkoatleci Orkanu Środa, otrzymali stypendia sportowe od marszałka Marka Woźniaka.
W sobotni poranek grupa biegaczy i sympatyków Polonii odwiedziła średzkie schronisko dla zwierząt. Goście postanowili rozruszać jego mieszkańców.
W poniedziałek 11 listopada na ulicy Niedziałkowskiego w Środzie policjanci drogówki zatrzymali do kontroli bus marki opel, którym podróżowało aż 17 obywateli Meksyku. Na dodatek…
Syreny z lat 70, strażacki żuk z 1989 roku czy „duży” fiat zjechały w Święto Niepodległości o poranku przed średzki dworzec, by zawieźć pasażerów do…
11 listopada przypada Święto Niepodległości. Poniedziałek jest również dniem wolnym od pracy. Przedstawiamy szczegółowy informator o dyżurnych aptekach, funkcjonowaniu komunikacji i ciekawych wydarzeniach w Środzie.
Mieszkańcy Środy mogą korzystać z nowej drogi asfaltowej wybudowanej przy ul. Łąkowej. Inwestycja niedawno została zakończona.
Lokomotywa spalinowa nadal będzie użytkowana przez Średzką Kolej Powiatową. Z kolei średzki parowóz zagości w przyszłym roku na trasie gnieźnieńskiej kolei.
Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA