Do 6 września można składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego. Do 6 września można składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego.

Jeszcze przez cztery tygodnie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już od 6 sierpnia można składać projekty do Budżetu Obywatelskiego 2019. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy właściwie zgłosiliśmy nasz pomysł, możemy zasięgnąć opinii radnego zajmującego się BO.

Przeznaczone na budżet 500 tys. zł zostało podzielone na miasto (400 tys. zł) i wieś (100 tys. zł), a realizacja pojedynczego projektu w ramach pomysłów miejskich musi kosztować 50-100 tys. zł.
Swoje propozycje składać można w Urzędzie Miejskim do 6 września br. Lista zakwalifikowanych projektów zostanie ogłoszona 24 września, a do 7 października ich pomysłodawcy będą mogli je promować. Głosowanie mieszkańców wyznaczono na 4-7 października w godzinach 7:00-18:00 w ratuszu. Zwycięski projekt poznamy 14 października.
Na trzy kolejne wtorki: 21, 28 sierpnia oraz 4 września, swój dyżur zaplanował też radny miejski Bartosz Wieliński, który oferuje swoją pomoc przy pisaniu wniosków do BO. Dyżury będą odbywać się w godz. 15:00-16:00 na pierwszym piętrze, w salce Urzędu Miejskiego przy sekretariacie burmistrza.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Szkoła Podstawowa Specjalna