Dariusz Węcławiak po raz drugi wystąpił w „Trudnych Sprawach”. Dariusz Węcławiak po raz drugi wystąpił w „Trudnych Sprawach”. Fot. screen/iplatv

W „Trudnych Sprawach” po raz drugi

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Średzianin Dariusz Węcławiak po raz kolejny wystąpił na małym ekranie, a po raz drugi w serialu paradokumentalnym „Trudne Sprawy”.

W 820. odcinku „Trudnych Spraw” mieszkaniec Środy wcielił się w rolę 40-letniego Łukasza Waliszewskiego, który wraz z serialową żoną musiał zmierzyć się z problematyczną córką. Ta nie wróciła na noc do domu z imprezy, zaś jej zakrwawiony portfel znaleziony został w skrzynce pocztowej. I choć po kilku godzinach córka powróciła, to wciąż niewyjaśniony był los jej przyjaciółki, wraz z którą miała spędzić minioną noc. Ostatecznie w sprawę zostaje zaangażowana policja. Jaki był ciąg dalszy? Tym osobom, którym nie udało się obejrzeć odcinka wyemitowanego w ubiegły czwartek w telewizji Polsat, pozostaje odtworzyć go w serwisie internetowym Ipla.tv.

Odcinek zarejestrowano w sierpniu tego roku. Była to druga rola Dariusza Węcławiaka w „Trudnych Sprawach”, a w sumie szósta w produkcjach paradokumentalnych.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.