Pralka znajdowała się przy drodze pomiędzy Murzynowem Kościelnym a Pałczynem. Pralka znajdowała się przy drodze pomiędzy Murzynowem Kościelnym a Pałczynem.

Uwaga na latające przedmioty

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W ostatnich dniach na terenie powiatu średzkiego można było zauważyć dość dziwne zjawiska. Jak można je wytłumaczyć?

Najpierw, nie wiadomo w jaki sposób, 32-calowy telewizor "wylądował" na masce jednego z samochodów zaparkowanych w centrum miasta. Kilka dni później, w tajemniczych okolicznościach, pralka "przyleciała" na pobocze drogi pomiędzy Murzynowem Kościelnym a Pałczynem.

Czy sytuacje te, jak niektórzy internauci sugerowali, były spowodowane przez nadprzyrodzone siły, czy może zwyczajnie przez złośliwych ludzi? Osoba, której samochód został uszkodzony przez telewizor, poinformowała, że całe zajście zostało zarejestrowane przez monitoring, więc konsekwencje i tak sprawca poniesie.

Jednak sprawa pralki może nie zostać tak łatwo wyjaśniona, gdyż przy drodze nie ma monitoringu. Możemy tylko się domyślać się, że sprzęt był już komuś niepotrzebny, a przydrożne drzewo znajdowało się bliżej, niż przyjmujące odpady wielkogabarytowe. „Ludzie to jednak zwierzęta. U siebie w domu zrobić porządek, a w publicznym miejscu chlew” - podsumował na Facebooku czytelnik Mariusz.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA