Już w najbliższą sobotę odbędą się bezpłatne warsztaty w Mathriders. Już w najbliższą sobotę odbędą się bezpłatne warsztaty w Mathriders.

Bezpłatne warsztaty z matematyki dla dzieci

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy nauka matematyki musi być nudna i trudna? Urodziny Puchacza Piotra to świetna okazja, by zmienić do niej negatywne nastawienie dzieci.

Już 13 kwietnia w Studio Nauczania Matematyki MathRiders w Środzie zostaną zorganizowane bezpłatne warsztaty matematyczne dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat z okazji urodzin pluszowej pacynki, która towarzyszy dzieciom w odkrywaniu tajników Królowej Nauk.
Podczas urodzin Puchacza Piotra najmłodsi będą mieli okazję nie tylko świętować urodziny pluszowego bohatera, ale także poznać nowe zagadnienia i sprawdzić swoje dotychczasowe matematyczne umiejętności. Urodziny Puchacza Piotra to świetna okazja, by zmienić nastawienie dzieci do nauki matematyki.
W programie urodzinowego Puchacza Piotra przewidziane są zajęcia plastyczne, konkursy oraz liczne zabawy integracyjne. Nie zabraknie także słodkiej niespodzianki dla wszystkich uczestników. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę w godzinach 10:30 (dzieci od 3 do 5 lat) oraz 13:00 (dzieci od 6 do 9 lat) w Studio na Osiedlu Prymasa Wyszyńskiego 11 lok. 63. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, na wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 791 930 004 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.