Krwiodawcy zostali nagrodzeni

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Światowy Dzień Krwiodawcy, który przypadł 14 czerwca był okazją do wręczenia odznaczeń honorowym dawcom krwi.

Średzcy krwiodawcy spotkali się w piątek w dniu swojego święta w Max Marinie. Łącznie specjalne wyróżnienia odebrało około 80 osób oraz kilkanaście inwestycji. Lista imienna poniżej.

Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu 

1. Włodzimierz Antczak 
2. Karol Czarnecki 
3. Maciej Drożdż 
4. Elżbieta Gerszendorf 
5. Ireneusz Hamela 
6. Tomasz Jopek 
7. Ernest Iwańczuk 
8. Zbigniew Jakubowski 
9. Tomasz Januszkiewicz 
10. Arkadiusz Kąsowski
11. Paweł Konieczny 
12. Rafał Krajewski
13. Sebastian Kruk 
14. Piotr Madela 
15. Kazimierz Malusi
16. Jarosław Muczke
17. Szymon Nowak 
18. Wojciech Pawlak 
19. Roman Pluta 
20. Łukasz Remlajn 
21. Robert Rogoziński
22. Sławomir Rosiak 
23. Piotr Rządkowski 
24. Tomasz Salamon 
25. Bartosz Springer 
26. Damian Suś
27. Mirosław Sutuła 
28. Wojciech Taranczewski 
29. Waldemar Walkiewicz
30. Wiesław Wicher 
31. Sławomir Włodarczyk 
32. Marcin Wojciechowski 
33. Łukasz Wojtaszak

Lista odznaczonych ZHDK (Zasłużony Honorowy Dawca Krwi)

1. Mariusz Kosinski I st.
2. Karol Tomaszewski I st.
3. Bogdan Lembicz II, I st. 
4. Dariusz Urbaniak III, II, I st.
5. Krzysztof Idczak I st,
6. Kazimierz Zięciak I st.
7. Krzysztof Grześkowiak I st.
8. Dawid Ocimek II st.
9. Przemysław Ciaciek II st.
10. Łukasz Wawrzyniak II st.
11. Zbigniew Łukowiak II st
12. Marcin Barnak III, II st
13. Paweł Sroka II st
14. Dariusz Grochowski III, II st
15. Robert Rogowicz III, II st 
16. Jarosław Jaśkowiak III st
17. Jadwiga Garbaciak III st
18. Honorata Osinska III st
19. Marcin Lipiecki III st
20. Krzysztof Graczyk III st
21. Piotr Malicki III st
22. Tomasz Wiśniewski III st
23. Wiesław Dostatni III st
24. Sławomir Pawlak III st
25. Mariusz Wacławik III st
26. Andrzej Wojtyniak III st
27. Katarzyna Bieszczadzka III st
28. Łukasz Bartoszak III st
29. Bartosz Panowicz III st
30. Adrian Kraszkiewicz III st
31. Emil Świtalski III st
32. Kmieciak Łukasz III st
33. Andrzej Mikołajczak III st
34. Jakub Pawłowski III st

Medal Stulecia Polskiego Czerwonego Krzyża w dowód uznania za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymują:

1. Bogusława Deiksler
2. Cezary Jakubiak
3. Zbigniew Bagrowski
4. Tomasz Kaczmarek
5. Barbara Zimowska – Ciupka
6. Józef Chrzanowski
7. Piotr Włodarczak
8. Mieczysław Kempa
9. Krzysztof Błaszczyk
10. Ernest Iwańczuk
11. .Jarosław Łaniak
12. Grzegorz Konopiński

Medale za wieloletnie efektywne wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymali:

- Starostwo Powiatowe w Środzie Wlkp. 
- Gmina Środa Wielkopolska
- Liceum Ogólnokształcące 
- Zespół Szkół Rolniczych 
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Kazimierz Mecler
- Maria Kaczmarek
- Agata i Wiesław Biniarz
- Stanisław Litke
- Ośrodek Pomocy Społecznej

Tomasz

Dziennikarz z prawie 20-letnim doświadczeniem. Pracował w „Gazecie Poznańskiej”, „Obserwatorze Wrzesińskim”. Przez prawie 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego „Wiadomości Wrzesińskich”, był też dziennikarzem „Gazety Radio Września” oraz Radia Września.

Bzz radny, dlatego szczególnie interesuje go polityka oraz samorząd.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.