Środa: 11 strażaków gasiło pożar w pobliżu dworca Fot. Mateusz Chwołka, Bartosz Różański / zdjęcia otrzymane od Czytelników

Środa: 11 strażaków gasiło pożar w pobliżu dworca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ogromne kłęby dymu zaniepokoiły w niedzielę wieczorem mieszkańców osiedla Jagiellońskiego. Trzy jednostki straży pożarnej gasiły pożar sterty gałęzi w okolicach średzkiego dworca kolejowego.

Jak powiedział st. kpt. Piotr Musielak, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Środzie o godz. 18:42 strażacy interweniowali na ulicy Łąkowej, by ugasić stertę płonących gałęzi.

Pożar gasiło w sumie 11 strażaków z trzech jednostek, oprócz JRG Środa w akcji uczestniczyło OSP Koszuty. Akcja gaśnicza zakończyła się o godz. 21:14.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA