Wydrukuj tę stronę
Tak się bawią, tak się bawią. Kto? Średzcy diabetycy! Tak się bawią, tak się bawią. Kto? Średzcy diabetycy!

Tak bawią się tylko diabetycy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wielki bal świąteczno-noworoczny Stowarzyszenia Diabetyków Średzkich odbył się 27 grudnia w MaxMarinie nad średzkim jeziorem.

Diabetycy hucznie pożegnali 2017 rok. A wszystko połączone było ze wspaniałą zabawą. Podczas spotkania prezes Andrzej Lewandowski przedstawił działalność stowarzyszenia w ubiegłym roku.
– Organizowaliśmy zajęcia edukacyjne, czyli Szkołę Cukrzycy i Średzką Szkołę Zdrowia, badania przesiewowe w celu wczesnego wykrywania cukrzycy, liczne wycieczki, spotkania, pikniki i inne zajęcia integracyjne. Dużym powodzeniem cieszyły się wczasy nad morzem – podsumował prezes. Diabetycy Średzcy ze swym sztandarem uczestniczyli we wszystkich uroczystościach naszego miasta i powiatu. Korzystając z okazji, prezes złożył wszystkim życzenia szczęśliwego nowego roku.
Po części sprawozdawczej rozpoczęła się radosna i wyjątkowa zabawa. Wśród uczestników znalazło się wielu przebranych w pomysłowe i zabawne stroje, z których najlepsze zostały nagrodzone.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl