Jędrzej Cichowlas prowadzi gospodarstwo rolne w Staniszewie. Jędrzej Cichowlas prowadzi gospodarstwo rolne w Staniszewie.

Średzianin w reklamie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jedrzej Cichowlas ze Staniszewa k. Środy został bohaterem jednej z reklam w ramach kampanii reklamowej „Ryneczek Lidla”.

Jędrzej Cichowlas to właściciel gospodarstwa rolnego w Staniszewie, wsi położonej na północno-zachodnim krańcu gminy Środa. Jego firma zaopatruje w owoce i warzywa sieci handlowe oraz hipermarkety. Wśród nich „Lidla”, który postanowił wykorzystać swojego dostawcę w najnowszej kampanii reklamowej. W efekcie mieszkaniec naszego powiatu jest bohaterem 30-sekundowej reklamy „Ryneczek Lidla – Włoszczyzna – Tylko z polskich pól!”, którą zobaczyć można w telewizji, a także na portalu internetowym YouTube. Opowiada w niej o tym, że „kiedy inni uciekali do miasta, on zdecydował się pozostać na ziemi rodziców”, a także zapewnia o najwyższej jakości swoich produktów. 

Reklama trafiła do sieci na początku stycznia. Wraz z nią trzy inne, poświęcone dostarczycielom sałaty, ziemniaków i jabłek popularnej sieci supermarketów. 

Media

Jędrzej Cichowlas prowadzi gospodarstwo rolne w Staniszewie.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.