W akcji udział wzięła grupka miłośników psiaków wraz ze swoimi pupilami.  W akcji udział wzięła grupka miłośników psiaków wraz ze swoimi pupilami.

Spacerowali z czworonogami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Środzie w sobotę 20 stycznia zorganizowało nad średzkim jeziorem II Marszobieg Integracyjny. Pogoda dopisała i pozwoliła na spacer z czworonogami całą trasą dookoła zalewu.

Ideą akcji jest integracja wszystkich psiarzy. Wiosną w wydarzeniu mają także liczniej brać udział psiaki ze schroniska.
Liczba uczestników miło zaskoczyła organizatorów – było około 13 psiaków wraz z właścicielami. Cała grupa udała się na spacer ścieżką wokół jeziora. Nie zabrakło także piesko-ludzkiego duetu biegowego wprost z sekcji biegowej KS Polonia Środa. Przy okazji spotkania udało się też zebrać 90 zł z minisesji na rzecz schroniska.
TOZ już teraz zaprasza na kolejne tego typu akcje i przypomina, że mile widziane są wszystkie psiaki, te młode i te starsze, gdyż trasa zawsze dostosowywana jest do możliwości zwierzaków. Jest to również bardzo dobra możliwość, aby poznać średzkie „bezdomniaki” i więcej się o nich dowiedzieć.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Kijewo: Nie ma chętnych na biurowiec
Powiat: Gdzie można się wykąpać?
Koronawirus: Stan na dzień 6 sierpnia
Środa: Miasto kupi pojazdy elektryczne?
Powiat: Ilu mieszkańców zarobiło miliony?