Pracownicy komunalni likwidują choinkę na Starym Rynku. Pracownicy komunalni likwidują choinkę na Starym Rynku.

Do utylizacji

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Służby komunalne ten tydzień przeznaczyły m.in. na likwidację czterech świątecznych drzewek. Zdjęte zostanie też świątecznie oświetlenie zamontowane na ulicach.

W poniedziałek rozpoczęto likwidowanie ostatnich elementów przypominających o minionych świętach. Służby komunalne na początek zabrały się za choinkę na Starym Rynku. W pierwszej kolejności zdjęto ozdoby wykonane przez średzkich przedszkolaków, a następnie zabrano się za oświetlenie. Później samo drzewko trafiło na lawetę i do utylizacji. W najbliższych dniach los świątecznego drzewka z rynku podzielą pozostałe, stojące przed: Ratuszem, Urzędem Miasta oraz nad jeziorem. Po drzewkach przyjdzie czas na ozdoby świąteczne zawieszone przy lampach oświetleniowych w całym mieście. Jak mówi Iwona Nagórko-Czwojdrak z Zakładu Gospodarki Komunalnej, prace zajmą służbom od tygodnia do półtorej tygodnia. Wszystko zależy od pogody.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.