Trwają prace wykończeniowe przy nowym parku, który kilka miesięcy temu został oddany do użytku w pobliżu Jeziora Średzkiego. Niestety pojawiają się liczne zniszczenia.
Do użytku została oddana tężnia solankowa, którą zbudowano na Skwerze Powstańców Wielkopolskich w pobliżu budynku Liceum Ogólnokształcącego.
W sobotę 14 września deweloper Lokum zaprasza na Drzwi Otwarte na Osiedlu Pod Topolami w Środzie. Prezentacja gotowych mieszkań odbędzie się w budynku nr 2…
Dodatkowe 55 tysięcy złotych będzie kosztować budowa nowej murawy przy stadionie średzkim. Wykonawca robót na stadionie otrzyma dodatkowe zlecenie.
„Produkt najwyższej jakości w zaskakująco niskiej cenie”– to motto sklepu Włoskie Skarpety Pizzolante, który kilka dni temu powstał przy ul. Dąbrowskiego 2a w Środzie. Warto…
Dalszy ciąg ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Gnieźnieńskiej zostanie wybudowany po lewej stronie, a nie jak apelowała część okolicznych mieszkańców po stronie przeciwnej.
Trwają prace przy budowie tężni solankowej, która powstaje na Skwerze im. Powstańców Wielkopolskich w pobliżu liceum. Widać już konstrukcję obiektu.
Urzędnicy od kilku miesięcy przymierzają się do przebudowy drogi łączącej ulice Kosynierów i Topolską. Chcą na ten cel pozyskać dotację z Funduszu Dróg Samorządowych.