×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Pana Adam z Alan-Investlean zaprasza do kontaktu pod nr 505 850 736. Pana Adam z Alan-Investlean zaprasza do kontaktu pod nr 505 850 736.

Na każdą kieszeń

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym tygodniu powracamy do rozmowy z Adamem Majewskim z Alan InvestLean. W ostatnim wydaniu „Głosu” poznaliśmy przewagę domu własnego nad wynajmowanym. Dziś sprawdzimy co (oprócz domu) deweloper może zrobić dla swojego klienta.

Zatem każdy kupujący dom wcześniej może wprowadzić zmiany w układzie pomieszczeń bez dodatkowych kosztów. Co jednak jeśli komuś odpowiada proponowane rozłożenie pokoi. Na co może liczyć taki klient?
Na większe oszczędności (śmiech) Klienci którzy decydują się na zakup na początku budowy mogą uzyskać preferencyjne warunki płatności od dewelopera. Dokonując zakupu na etapie budowy trzeba liczyć się z koniecznością regulowana płatności za wykonane już przez dewelopera etapy inwestycji. Taki stan rzeczy może się wiązać dla niektórych z koniecznością płacenia czynszu za wynajmowaną nieruchomość wcześniej oraz płatności raty za uruchomioną cześć kredytu.

Skoro Pan o tym wspominam rozumiem, że Alan InvestLean znalazło sposób by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta?
Jak najbardziej. Nasza firma stara się robić ukłon dla klientów którzy kupują nieruchomości od nas na jeszcze na początku i we wczesnym etapie budowy rozbijając im płatność w systemie: 10% w chwili obecnej, a 90% - przed odbiorem nieruchomości. Warto się jednak śpieszyć, gdyż liczba takich transakcji jest ograniczona. Co więcej im bliżej końca inwestycji tym pozycja negocjacyjna klienta jest słabsza a oszczędność mniejsza.

Czyli widać, że stara zasada „kto pierwszy ten lepszy” nadal funkcjonuje… Propozycja InvestLean zyskuje na wartości tym bardziej od kiedy zamknięto program MDM.
Po zamknięciu programu „Mieszkanie dla Młodych” jednym z największych problemów dla przyszłych właścicieli nieruchomości jest uzbieranie 10% wkładu własnego. Tacy klienci szczególnie mogą skorzystać z proponowanego przez Alan InvestLean systemu płatności 10/90, gdyż przez okres budowy mają czas na uzbieranie niezbędnego wkładu własnego. Nasza firma zawsze przychylnie patrzy na takich klientów.

Reasumując: w Alan InvestLean każdy może znaleźć nie tylko atrakcyjne nieruchomości, ale także elastyczny system płatności oraz doradztwo?
Dokładnie tak. Jesteśmy dla każdego i każdemu z chęcią doradzimy oraz, w miarę naszych możliwości, pomagamy.

Pozostaje nam zatem życzyć wielu zadowolonych klientów i tylko udanych inwestycji. Dziękujemy za rozmowę, powodzenia!
Obiecuję że nie przestaniemy dbać tak o naszych klientów jak i nieruchomości. Również dziękuję i zapraszam wszystkich Czytelników do kontaktu pod nr 505 850 736. Do usłyszenia!

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.