Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowym miejscu przy ul. Czerwonego Krzyża. Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowym miejscu przy ul. Czerwonego Krzyża.

Wydział już w nowym miejscu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od poniedziałku Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego pracuje w nowej siedzibie, która mieści się przy ul. Czerwonego Krzyża 2.

Dostosowanie pomieszczeń w nowej siedzibie trwało kilka miesięcy, jednak ostateczna przeprowadzka odbywała się w miniony piątek, kiedy to do pomieszczeń przy ul. Czerwonego Krzyża trafiły komputery i cały system informatyczny.

Przeniesienie wydziału do nowego miejsca miało na celu przede wszystkim poprawienie komfortu klientów korzystających z jego usług.

Od poniedziałku po „prawko” czy po dowód rejestracyjny możemy udać się bez obaw o znalezienie wolnego miejsca parkingowego, bowiem tuż za wydziałem stworzono parking. Dla wygody mieszkańców miejsca postojowe połączono z sąsiednim (również niedawno przebudowanym) parkingiem przy ul. Westerplatte.

Aby obsługa klientów w wydziale przebiegała jak najsprawniej, wprowadzono system biletowy (podobny do działającego np. w ZUS-ie).

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corrso - WIOSNA
Ś21 - Koparko-Ładowarka