Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Na świetlicy w Winnej Górze zamontowano już szkielet dachu. Na świetlicy w Winnej Górze zamontowano już szkielet dachu.

Świetlica nabiera kształtu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kilka tygodni temu wspominaliśmy o tym, jak mieszkańcy Winnej Góry byli świadkami wmurowania kamienia węgielnego pod budowę świetlicy wiejskiej, która powstaje przy boisku piłkarskim. Od tego czasu inwestycja wzbogaciła się w nowy element, który mocno rzuca się w oczy.

Na końcu października, kiedy kamień węgielny był wmurowywany, naczelnik Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego, Michał Orłowski, jak i sołtys Winnej Góry, Maria Pruska, podkreślali, że świetlica będzie składać się z dwóch części. W pierwszej z nich będą się mieścić szatnie sportowe wraz z natryskiem. Druga natomiast ma służyć mieszkańcom wsi. Miałyby się tam znaleźć część sanitarna oraz miejsca na stoły i krzesła.
Zapowiadano również, że do końca roku ma zostać wybudowany i zamknięty dach, co najprawdopodobniej uda się wykonać, bowiem jego szkielet został już zamontowany. W późniejszym czasie mają zostać zamontowane okna. Rozmiar świetlicy jest imponujący, gdyż powierzchnia budynku wynosi 300 m2.

Jakub

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Warto obejrzeć