Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

We wtorek zakończono przetarg na przebudowę trzech ulic znajdujących się na terenie Zaniemyśla i Zwoli: Dąbrowskiej, Wierzbowej i Gajowej.

Po meczu z Lechem, w najbliższy weekend podopieczni Tomasza Dłużyka rozegrają sparing z kolejnym utytułowanym klubem. ŁKS Łódź, któremu ledwie kilka lat temu groził upadek, teraz odradza się i wspina po kolejnych szczeblach rozgrywek.

Krzysztof Dymkowski jest twórcą serialu dokumentalnego „Łowca pedofilów”. Tropi w internecie mężczyzn umawiających się z dziećmi na seks i wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Pod koniec października „polował” także w Zaniemyślu.

Cztery styczniowe dni przedstawiciele „Keglika” spędzili w stolicy Turcji Stambule, gdzie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Erasmus+: My Sign Club & My Sign Application”.

Dwa tygodnie temu pożegnaliśmy 2017 rok. Straciliśmy podczas niego znanych, lubianych i szanowanych średzian. Przypomnijmy kilka postaci, których niestety zabraknie wśród nas podczas nowego, 2018 roku.

W minionym tygodniu w średzkim schronisku przeprowadzono akcję wymiany psich bud na nowe, ocieplane.

Poznaliśmy wyniki XX Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy” 2018. W zestawieniu znalazły się cztery średzkie placówki. Wśród nich najlepsze pozycje osiągnęło liceum przy Zespole Szkół Akademickich w WWSSE.

Sekcja e-sportu Polonii zaprasza na kolejny turniej FIFA 18. Odbędzie się on już w najbliższą sobotę w salce VIP w Centrum Sportu i Rekreacji.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed możliwym silnym wiatrem w naszym regionie w środę 18 stycznia oraz w nocy z 18/19 stycznia.

W pierwszym tygodniu stycznia na głównej sali operacyjnej Szpitala Średzkiego, mieszczącej się na parterze, zamontowano nowoczesny stół operacyjny oraz nową lampę operacyjną.