Paweł Antkowiak wraz ze swą córką podczas jubileuszowego koncertu w Ośrodku Kultury. Paweł Antkowiak wraz ze swą córką podczas jubileuszowego koncertu w Ośrodku Kultury.

"Tu się wszystko zaczęło"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pod koniec października w Ośrodku Kultury fani, rodzina i przyjaciele tenora Pawła Antkowiaka świętowali wraz z nim jego 20-lecie działalności artystycznej.

Koncert pt. ?Amigos para sempre? był prawdziwym rarytasem dla wielbicieli muzyki operetkowej. Była to też okazja do wysłuchania autorskich tekstów jubilata i wielu znanych utworów, a także do wspólnego śpiewu. Na scenie, akompaniując, towarzyszył mu Krzysztof ?Bako? Bartkowiak, szef kapeli Średzioki. Paweł Antkowiak, rodem z Ziemi Średzkiej, koncertuje na scenach całego świata. Swój jubileusz postanowił jednak świętować właśnie w Ośrodku Kultury, bo jak twierdził, ?tu się wszystko zaczęło?. Jego kariera muzyczna miała korzenie w średzkim LO, gdzie wraz z K. Bartkowiakiem uczestniczył w konkursach piosenki radzieckiej. P. Antkowiak na scenie w duecie zaśpiewał wraz ze swą córką i dyrektor OK, Ewą Kusik, a na zakończenie utwór ?Amigos para sempre? dedykował publiczności, która dziękowała mu owacjami na stojąco.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.