Gdzie powitasz Nowy Rok? Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Powitanie Nowego Roku to ważne wydarzenie dla każdego. Wiąże się to także z nowymi wyzwaniami, postanowieniami lub zmianami.

Zadajemy sobie także pytania: <<Jaki będzie kolejny rok? Co nam „przyniesie”? Co zmieni?”>> itp. Ważne jednak, by ostatni wieczór starego roku i początek nowego spędzić radośnie, w miłym gronie, pośród bliskich i znajomych. Ale można także zintegrować się z mieszkańcami naszego miasta i „Sylwestra” spędzić na Starym Rynku.

"Burmistrz Piotr Mieloch nie zrezygnuje z pokazu sztucznych ogni. Podejmując tę decyzję brał pod uwagę głosy zarówno właścicieli zwierząt, mówiące o rezygnacji z pokazu fajerwerków w Sylwestra, jak i tych osób, według których tradycja sylwestrowa powinna zostać podtrzymana. Zważając jednak na opinię części mieszkańców, zastosowane zostaną jednak ognie o zmniejszonym efekcie hukowym. Podstawą tegorocznego pokazu fajerwerków będą zatem efekty wizualne. W ten sposób burmistrz chce zminimalizować stres wywoływany głośnymi hukami u czworonogów."

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA