Plastyczny konkurs „Plastook 2019” Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Ośrodek Kultury w Środzie po raz kolejny ogłosił konkurs plastyczny „Plastook 2019”. Do udziału w nim zaprasza dzieci z Powiatu Średzkiego mieszczące się w przedziale wiekowym szkół podstawowych.

Przedmiotem konkursu jest przybliżenie historii miasta i regionu, rozwijanie wrażliwości estetycznej i pobudzanie rozwoju kreatywności poprzez ukazanie w dowolnej technice i formie plastycznej architektury przestrzeni. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę, samodzielną, nie zbiorową. Do pracy musi być dołączona (zszywaczem) i wypełniona drukowanymi literami karta zgłoszeniowa (do poprania na www.oksroda.pl w zakładce „do pobrania”). Podpisanie przez opiekuna prawnego karty zgłoszeniowej jest równoznaczne z wyrażeniem przez niego zgody na udział osoby małoletniej w konkursie. Prace z dopiskiem „Konkurs Plastyczny” należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do organizatora, czyli Ośrodka Kultury, do 30 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, wraz z otwarciem wystawy prac laureatów, odbędzie się 10 maja o godz. 17:00 w OK.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA