Koncerty podczas Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego gromadzą dużą widownię. Koncerty podczas Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego gromadzą dużą widownię. Urząd Miasta i Gminy Września

Trzy dni koncertów we Wrześni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozpoczyna się kolejna edycja Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego. W tym roku na scenie zlokalizowanej na wrzesińskim rynku nie zabraknie muzycznych gwiazd.

Impreza rozpocznie się we wtorek 30 kwietnia. Jako pierwsi na scenie o godz. 20.00 pojawią się przedstawiciele nurtu disco-polo, czyli grupa Power Play. Tuż po nich dla wrześnian i okolicznych gości zagra Ania Dąbrowska. Początek drugiego koncertu o godz. 21.30.

Kontynuacja wydarzenia nastąpi w środę 1 maja. O godz. 19.00 wystąpi Dawid Kwiatkowski, jeden z jurorów The Voice Kids, który zwyciężył w facebookowym głosowaniu internautów na wybór gwiazd tegorocznego Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego. Nie będzie to jedyny koncert tego dnia. O godz. 20.30 na scenie pojawi się rockowa grupa IRA.

W czwartek 2 maja wydarzenie przeniesie się do amfiteatru, w którym o godz. 19.00 wystąpi jazzowa grupa The Cuban Latin Jazz. Przez wspomniane trzy dni będzie można też skorzystać z atrakcji oferowanych przez Miasteczko Food Trucków w pobliskim Parku im. Dzieci Wrzesińskich.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.