W piątek nad jeziorem Średzkim odbył się Festiwal Baniek Mydlanych i Kolor Fest Dzień Kolorów W piątek nad jeziorem Średzkim odbył się Festiwal Baniek Mydlanych i Kolor Fest Dzień Kolorów Fot. Janusz Ludwiczak

Średzianie obrzucali się kolorami [FILM, GALERIA ZDJĘĆ]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątkowe popołudnie nad jeziorem Średzkim odbył się festiwal baniek mydlanych oraz „Kolor Fest”, podczas którego kolorami obrzucali się sympatycy proszków Holi.

Festiwale kolorów dotarły do nas z Indii, opisywane jako hinduistyczne święto radości i wiosny. Od godz. 17:30 co godzinę aż do wieczora uczestnicy „Kolor Festu” wyrzucali w powietrze różnokolorowe proszki, które tworzyły wielką chmurę barw.

 

Media

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

DominoFashion Grudzień
Reklama GPŚ BOCZNA