Grupa Pajszczyk & Sysak wystąpiła w Ośrodku Kultury 28 grudnia. Grupa Pajszczyk & Sysak wystąpiła w Ośrodku Kultury 28 grudnia.

Święta, święta i po świętach?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Święta, święta i po świętach, ale nie tak szybko. Bowiem w czwartek 28 grudnia Ośrodek Kultury w Środzie zaprosił mieszkańców na kolejne wspólne kolędowanie. Wystąpiła grupa Pajszczyk & Sysak. 

Koncert kolęd pod tytułem „Nasze Święta” zaprezentowała grupa w składzie: Danuta Pajszczyk, Mieczysława Sysak, Wojciech Pajszczyk i Piotr Keter oraz „Józefinki” – zespół dzieci z parafii średzkiej pw. św. Józefa. Wypełniona sala po brzegi publicznością pozwoliła porwać się w muzyczny świat niezapomnianych kolęd i pastorałek oraz innych świątecznych piosenek. Wspaniałe głosy wokalistek przy pięknym dziecięcym śpiewie „Józefinek” pozwoliły słuchaczom na nowo poczuć magię minionych świąt. Koncert był także okazją, by odetchnąć po przedświątecznej bieganinie i napawać wielką radością. Każdy, kto bywa na spotkaniach muzycznych Pajszczyk & Sysak, wie, że nie sposób się tam nudzić. Wspaniale i profesjonalnie wykonane utwory, wyjątkowa atmosfera i wspaniała świąteczna scenografia pozwoliły po raz kolejny przeżyć niezapomniane chwile. Dlatego też publiczność dziękowała artystom wielkimi brawami.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.