×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Międzynarodowy Dzień Tańca w naszym mieście uczczono w sobotę 28 kwietnia. Stary Rynek stał się wielkim parkietem, na którym prezentowały się grupy taneczne ze średzkiego Ośrodka Kultury. Kto był wyjątkowym gościem spotkania?

Przybyłych na rynek powitała dyrektor Ośrodka Kultury Ewa Kusik, która dziękowała choreograf i instruktor tańca Bogusława Błoszyk za wkład pracy i ogromny zapał do tworzenia tak wspaniałych spotkań tanecznych. Pogada dopisała, więc widowisko było tym bardziej radosne, przyciągając sporą grupę mieszkańców, która z zachwytem oglądała talenty średzkich tancerzy, począwszy od tych najmłodszych do najstarszych, pod opieką Bogusławy Błoszyk i Sandry Kaczmarek. Wielką niespodzianką był gość Zbigniew jr Zasada, sędzia, choreograf i tancerz, który na rynku rozbawił średzką publiczność i tancerzy.

Teraz trwają przygotowania do IX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Hip Hop Break Dance ,,Taneczna Środa 2018”, który odbędzie się 19 maja w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.