Dama estrady – „Powrócisz tu...” [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W średzkim Ośrodku Kultury 3 maja odbył się koncert damy estrady, Ireny Santor. Na spotkanie z tak wspaniałą artystką przybyła znaczna publiczność, tak że sala widowiskowa i balkon pękały w szwach.

Irenie Santor, polskiej piosenkarce wykonującej utwory tradycyjnego pop-u, niewiele brakuje do 70. rocznicy działalności artystycznej. Sympatyczna, elegancka i pełna wdzięku gawędziarka szybko zaskarbiła sobie serca publiczności nie tylko dzięki prezentowanym utworom, ale także dzięki przytaczanym wspomnieniom i żartobliwemu usposobieniu. Średzianie czynnie włączali się do śpiewania, bo utwór „Złoty pierścionek” nuciła cała sala.

Artystka na średzkiej scenie zaprezentowała wiele swoich znanych przebojów; bo któż nie nie pamiętałby piosenek „Już nie ma dzikich plaż”, „Powrócisz tu” czy „Tych lat nie odda nikt”. Na zakończenie piosenkarka otrzymała wielkie brawa, a w podziękowaniu – kwiaty od dyrektor Ewy Kusik i członków fan clubu oraz średzkich Amazonek, które z radością zrobiły sobie z panią Ireną wspólne zdjęcie.

 

Zdjęcia nr 2, 3 i 4 - fot. OK Środa

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA