Nowoczesne analizatory w laboratorium w szpitalu średzkim pozwolą pacjentom na wykonywanie szerszego zakresu badań. Nowoczesne analizatory w laboratorium w szpitalu średzkim pozwolą pacjentom na wykonywanie szerszego zakresu badań. fot. Szpital Średzki

Nowoczesny sprzęt dla szpitala [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W ostatnich dniach Laboratorium Analityczne w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego zostało wyposażone w nowoczesne analizatory, które umożliwią przeprowadzenie szerszego spektrum badań, niż miało to miejsce dotychczas.

Nowością na pewno jest to, że każda kobieta będzie mogła wykonać w średzkiej placówce test beta hCG, dzięki któremu kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, a nawet w którym tygodniu. Już w najbliższych dniach będzie podany nowy cennik badań laboratoryjnych poszerzony właśnie o te nowe pozycje. Obecnie załoga laboratorium uczestniczy w szkoleniach z obsługi nowych analizatorów. Warto przypomnieć, że szpitalne Laboratorium Analityczne jest jedyną placówką w naszym mieście, która świadczy usługi nieprzerwanie przez 7 dni w tygodniu i to 24 godziny na dobę. O tym, że codziennie czeka na pacjentów doświadczona załoga laboratoryjna oraz miła i fachowa obsługa niejednokrotnie wspominaliśmy na łamach naszego Głos Powiatu Średzkiego.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ