Nawet w największym upale, kiedy żar leje się z nieba nie musimy rezygnować z koszul czy marynarek. Nawet w największym upale, kiedy żar leje się z nieba nie musimy rezygnować z koszul czy marynarek.

Jak wybierać rzeczy na lato?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Lato coraz bliżej, a co za tym idzie zmiana garderoby. Wiele osób nie zdaję sobie sprawy, że również w pełnym słońcu można wyglądać dobrze, zachowując przy tym nutę elegancji. Nie sztuką jest ubrać się dobrze. Sztuką jest ubrać się tak, aby w każdej sytuacji czuć się komfortowo. Nawet w największym upale, kiedy żar leje się z nieba nie musimy rezygnować z koszul czy marynarek. Jak to zrobić? Tego dowiesz się z tego wpisu.

KOLORY

Każdy chyba zna to uczucie, kiedy przy plus 30 stopniach włożymy na siebie coś ciemniejszego. Może to być nawet zwykły czarny  t-shirt. Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie kolory jaśniejsze, a nie ciemniejsze powinniśmy wybierać latem. Nie oznacza to, aby całkowicie zrezygnować z granatu, ale np. ubierać go tam gdzie najmniej odczujemy jego obecność na ciele. Jednym z takich miejsc są nasze nogi. Lepiej założyć granatowe spodnie i np. jasnoszarą marynarkę niż odwrotnie. Zawsze cieplej nam będzie w tułów z prostego względu. Pod marynarką zazwyczaj znajdzie się dodatkowa warstwa materiału w postaci koszuli. Takie zestawienie jasna góra i ciemny dół nie jest regułą, co pokazałem w dzisiejszej sesji. W przypadku niektórych modeli ubrań, o których powiem za chwilę kluczową rolę pełni materiał.

Chcesz wiedzieć więcej ? czytaj tutaj.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.