Już po godzinie 0:00 tej nocy można się spodziewać w powiecie średzkim niezbyt przyjemnych warunków atmosferycznych.
Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wielkopolskiej wydal komunikat o sytuacji w naszym powiecie w związku z koronawirusem.
Średzcy policjanci w minionych dniach wielokrotnie apelowali o zostanie w domach i nie gromadzenie się. W miniony weekend doszło jednak do złamania prawa.
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wlkp. na podstawie danych z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej udostępniło ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu.
Państwowa służba hydrologiczna ostrzega o stanie zagrożenia dla województwa wielkopolskiego w związku z występowaniem niżówki hydrogeologicznej.
Z oficjalnego komunikatu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wlkp. z dnia 28 marca wynika, że na terenie naszego powiatu nie odnotowano przypadku zakażenia koronawirusem.
Ratownik medyczny dyżurujący na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Środzie jest podejrzany o zakażenie koronawirusem. Wyniki pierwszego badana na obecność wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 będą…
Ulica Szkolna w Nowym Mieście doczekała się wreszcie remontu. Począwszy od ubiegłego piątku, najprawdopodobniej aż do końca letnich wakacji, trzeba się liczyć z drogowymi utrudnieniami.

WARTO OBEJRZEĆ