Reklama GPŚ - Wolne miejsce (powiat)
W jakich terminach można spodziewać się grupowych polowań w lasach powiatu średzkiego? W jakich terminach można spodziewać się grupowych polowań w lasach powiatu średzkiego?

Uwaga w lasach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kończy się sezon na polowania, jednak jeszcze przez kilka najbliższych tygodni będzie trzeba zachować ostrożność udając się na spacer do lasu.

Urząd Miejski i Urzędy Gmin w powiecie średzkim informują, że grupowe polowania odbędą się jeszcze 12 stycznia w rejonach: Słupi Wielkiej, Annopola, Płaczek, Strzeszek, Śniecisk, Polwicy, Zaniemyśla, Lubonieczka, Lubońca, Majdan, Dębic, Kępy Wielkiej, Potach, Młodzikowa, Młodzikowic, Młodzikówka, Czarnotek, Garbów, Borowa, Sulęcinka, Kopaszyc, Rusiborza, Giecza, Dominowa, Orzeszkowa i Połażejewa. 

Ostatnim zaplanowanym terminem łowieckim jest 2 luty. W ten dzień myśliwych będzie można spotkać w lasach niedaleko: Słupi Wielkiej, Annopola, Płaczek, Strzeszek, Śniecisk, Polwicy, Kopaszyc, Rusiborza, Giecza, Dominowa, Orzeszkowa oraz Połażejewa. Wszystkie polowania trwać mogą w godzinach 7:30-16:00.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ