Podziękowanie za serce i dobre działanie na rzecz Polskiego Związku Niewidomych z rąk prezes popłynęło do B. Wieczorek. Podziękowanie za serce i dobre działanie na rzecz Polskiego Związku Niewidomych z rąk prezes popłynęło do B. Wieczorek.

Wigilia u niewidomych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Członkowie Polskiego Związku Niewidomych w Środzie spotkali się na swojej tradycyjnej wigilii w czwartek 7 grudnia w Restauracji „Wiedeńska”.

Zebranych powitała prezes związku, Mieczysława Konieczna, która Bożenie Wieczorek złożyła podziękowania za dar serca i dobroci. Do życzeń dołączył się burmistrz Wojciech Ziętkowski, który w swoich słowach podkreślił, że B. Wieczorek jest jak anioł i ma serce na dłoni, myśląc ciągle o innych.
Nie zabrakło też wielu ciepłych słów i życzeń wypowiedzianych przez pozostałych zaproszonych gości. Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej, Danuta Wieczorek, powiedziała, że dobro jest najważniejsze i należy się nim dzielić.
Gdy nadszedł czas wspólnego dzielenia się opłatkiem, serdeczny nastrój sprawił, że niewidomi i słabowidzący czuli tę niezwykłą atmosferę sercem. Oprócz poczęstunku i wspólnego obiadu, jak na wigilię przystało, był czas na śpiewanie tradycyjnych kolęd przy akompaniamencie Dariusza Stefaniaka.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy