×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Trzy osoby zostały ranne w wyniku uderzenia auta w barierę na S5-tce przy węźle Strumiany	Trzy osoby zostały ranne w wyniku uderzenia auta w barierę na S5-tce przy węźle Strumiany OSP Kostrzyn

Gmina Kostrzyn: Seria wypadków na S5

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Praktycznie nie było dnia, by ostatnio na drogach gminy Kostrzyn nie dochodziło do wypadków. Najpoważniejsze miały miejsce na ekspresowej S5.

Trzy osoby zostały ranne w wyniku uderzenia auta w barierę energochłonną. Dzień później, niemalże w tym samym miejscu, przy węźle Strumiany kierowca zasnął za kierownicą, wskutek czego auto dostawcze przewróciło się na bok. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało.

Niedziela, 29 lipca. Ok. godz. 11:30 na wjeździe z drogi krajowej nr 92 od strony Warszawy na drogę ekspresową S5 w kierunku Gniezna motocyklista wpada w poślizg i uderza w barierę ochronną. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Dzień później, na drodze ekspresowej S5, przy węźle Strumiany trzy osoby zostały ranne w wyniku uderzenia samochodu w barierę energochłonną. W tym przypadku również nie doszło do zderzenia z innym pojazdem. Policjanci z drogówki wyjaśniają dlaczego auto zjechało na bok.

Do podobnego zdarzenia doszło we wtorek, 30 lipca. W samo południe kierowca dostawczaka jadący S5-tką zasnął za kierownicą, po czym auto przewróciło się na bok. Do zdarzenia doszło przed węzłem Strumiany w kierunku Gniezna. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez godzinę do czasu usunięcia pojazdu ruch S5 w kierunku Gniezna był zablokowany. Auta były kierowane przez MOP Czerlejno.

Z kolei cztery godziny później, tym razem w centrum Kostrzyna, na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Półwiejskiej doszło do zderzenia Fiata Uno z Chevroletem. Nikomu nic się nie stało.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.