×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Do najgroźniejszego wypadku doszło 9 listopada na drodze pomiędzy Winną Górą a Miłosławiem, w wyniku którego kierowca uderzył w drzewo. W wypadku trzy osoby, w tym 11-miesięczne dziecko trafiły do szpitala Do najgroźniejszego wypadku doszło 9 listopada na drodze pomiędzy Winną Górą a Miłosławiem, w wyniku którego kierowca uderzył w drzewo. W wypadku trzy osoby, w tym 11-miesięczne dziecko trafiły do szpitala Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej

Powiat: 14 rannych na drogach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W listopadzie na drogach powiatu średzkiego doszło do 53 zdarzeń, w wyniku których 14 osób zostało rannych. Dziewięciu kierowcom policjanci zatrzymali prawa jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Na szczęście nie doszło do żadnego wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

W całym listopadzie doszło w sumie do 7 wypadków i 46 kolizji drogowych. Od początku roku na drogach powiatu średzkiego doszło łącznie do 594 zdarzeń drogowych, w tym 75 wypadków, w których dwie osoby zginęły, a 104 zostały ranne.

Jak informuje średzka policja najwięcej zdarzeń drogowych miało miejsce na terenie Środy Wielkopolskiej.  Najbardziej zagrożonymi rejonami miasta są ulice: Kilińskiego (3 zdarzenia), Prądzyńskiego i Hallera (po 2). W sumie w mieście w listopadzie doszło do 28 zdarzeń drogowych, w wyniku których 4 osoby zostały ranne.
Z kolei na krajowej „jedenastce” doszło do 11 zdarzeń, w których 4 osoby zostały poszkodowane.

W listopadzie policjanci odebrali prawa jazdy dziewięciu kierowcom za prowadzenie samochodu na tzw. podwójnym gazie. Ponadto ukaranych mandatami zostało 3 nietrzeźwych rowerzystów.

►CZYTAJ TAKŻE: Poważna kraksa na krajowej jedenastce

►CZYTAJ TAKŻE: Środa: Rozbite auto na Westerplatte

►CZYTAJ TAKŻE: Zaniemyśl: Trzy osoby ranne w czołowym zderzeniu

►CZYTAJ TAKŻE: Winna Góra: Samochód osobowy uderzył w drzewo

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.