Reklama GPŚ - Wolne miejsce (powiat)

Środa/Jarocin: Mordobicie jednak po pijaku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nadal trwa postępowanie wyjaśniające w sprawie bójki z udziałem średzkiego policjanta. Przesłuchiwani są świadkowie.

Przypomnijmy, że tydzień temu pisaliśmy o bójkach, do jakich doszło na spotkaniu wigilijno-świątecznym w restauracji Słoneczna w Jarocinie 13 grudnia 2019 r. Uczestnikiem pierwszej bijatyki był funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Środzie.

– W sprawie, o którą pan pyta prowadzone jest dochodzenie. Trwają przesłuchania świadków zdarzenia, czyli uczestników obu spotkań – informuje rzeczniczka prasowa jarocińskiej policji asp. Agnieszka Zaworska. Jak zaznacza rzeczniczka uczestnicy byli pod wpływem alkoholu.

– Ale było to spotkanie prywatne w czasie wolnym – podkreśla policjantka. – Nie określamy kwalifikacji i zagrożenia do czasu rozstrzygnięcia postępowania – zaznacza na koniec. Jak nas poinformował Naczelnik Wydziału Biura Spraw Wewnętrznych Policji w Poznaniu mł. insp. Grzegorz Nawrocki, póki co postępowania wobec funkcjonariusza nie prowadzi Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Tomasz

Dziennikarz z prawie 20-letnim doświadczeniem. Pracował w „Gazecie Poznańskiej”, „Obserwatorze Wrzesińskim”. Przez prawie 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego „Wiadomości Wrzesińskich”, był też dziennikarzem „Gazety Radio Września” oraz Radia Września.

Były radny, dlatego szczególnie interesuje go polityka oraz samorząd.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ