BankSGB - reklama w lipcu/sierpniu

Powiat: Nora zwycięzcą psiego konkursu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Walka trwała do samego końca. Spoglądając rano na wyniki, na prowadzeniu była Shira, mając ponad 50% głosów. Tuż przed końcem głosowania straty zaczęła nadrabiać Nora. Udało się.

Dokładnie o 1% Nora prześcignęła Shirę i tym samym została zwycięzcą plebiscytu na najpiękniejszego pieska powiatu średzkiego. Do udziału w konkursie zgłosiło się około 100 właścicieli psów. Nasza redakcja wybrała dwadzieścia naszym zdaniem najpiękniejszych pupilów. Na tym skończył się nasz wkład w plebiscyt, ponieważ najpiękniejszą szóstkę psów wybraliście Wy – nasi czytelnicy. Z sześciu psów wyłoniliście również tego najpiękniejszego – Norę.

- Moja Nora ma dopiero niecałe 2 lata, jest bardzo energicznym psem, lubi biegać po lasach, łąkach i polach. Jest także przyjazna i bardzo towarzyska, z każdym musi się przywitać osobiście. Nora to wielki łasuch, nie potrafi opuścić żadnego posiłku. Mimo że kocha pluszaki, to nigdy zbyt długo przy niej nie mogą przetrwać, ponieważ szybko je niszczy. - opowiada właścicielka psa, Alicja. Jak wyglądał finał konkursu procentowo? Nora 42%, Shira 41%, Hugo 10%, Azus 4%, Lussi 2% i Mika 1%. Zwycięzca plebiscytu otrzyma darmowe odrobaczenie przez okres roku i szczepienie na wściekliznę za darmo lub szczepienie kompletem za połowę ceny – do wyboru. Do tego dołączona będzie kontrola przy każdej wizycie bez opłat. Nie obejmuje to ewentualnego kosztu badań dodatkowych czy potrzebnego leczenia. Fundatorem nagrody jest Gabinet Weterynaryjny Animal przy ul. Dąbrowskiego 40 w Środzie. Wśród nagród znajdzie się również miska do karmy plus przysmaki od sklepu zoologicznego Centrum Zoologiczne przy ul. Przecznica oraz kubek z napisem „I love my dog” ufundowany przez sklep Prezenty na każdą okazję, który znajduje się przy ul. 20 października w Środzie, gdzie można kupić jeszcze inne interesujące gadżety. Dziękujemy wszystkim właścicielom oraz ich psom za udział w plebiscycie, głosującym, a także naszym partnerom za ufundowanie nagród i zaangażowanie w konkurs. Właścicielce Nory, Alicji gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy po odbiór nagród do poszczególnych punktów w Środzie. W trakcie trwania psiej zabawy, docierały do nas wiadomości z pytaniami, czy będą jeszcze konkursy dla zwierząt. Nie wykluczamy, ale najpierw chcielibyśmy poznać Wasze opinie i propozycje, jakie zwierzęta chcielibyście zobaczyć w kolejnym konkursie. Propozycje możecie przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Enea - zdecydowanie mniej wyłączeń
Zmiany w pogodzie. Nie dajcie się zaskoczyć!
Koronawirus: Stan na dzień 9 sierpnia
Agresywne owady - zasady postępowania
Środa: Do kogo trafiły nakrętki z serc?