×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Szczep Harcerski Unitatis działający w Sulęcinku przy Hufcu ZHP w Środzie zbiera pieniądze na realizację swojego marzenia.
W sobotę 7 grudnia strażacy z OSP Pięczkowo udali się na kontrolę wałów przeciwpowodziowych. Podczas wizji stwierdzono liczne uszkodzenia.
Listopad był intensywnym czasem dla grupy uczniów z Zespołu Szkół w Krzykosach. A to wszystko przez nagrania świątecznych piosenek w studiu Abb Super Music Production…
Fundacja Dwóch Serc w Sulęcinku zorganizowała wykład, który prowadził doktor Andrzej Paciorkowski. Opowiadał on o otyłości, stanie przedcukrzycowym i cukrzycy.
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Środzie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Krzykosach zorganizowała VI Manewry Medyczne w ratownictwie medycznym. Odbyły się one w…
W ramach siódmego„ Listopada Poetyckiego”, w środę 20 listopada, uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy zmierzyli się z twórczością Juliusza Słowackiego.
Nie jest łatwo wspólnie przeżyć w małżeństwie aż pięćdziesiąt lat. Nadal jednak jest wiele par, którzy potrafią przezwyciężyć słabsze chwile i dochować przysięgi.
Dynia była główną bohaterką regionalnego festiwalu, który odbył się w niedzielę 17 listopada w Borowie. Był to pomysł pań z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.