Murzynowo Leśne: Samochód uderzył w drzewo Fot. ogn. Artur Graczyk / Straż Pożarna Środa Wlkp.

Murzynowo Leśne: Samochód uderzył w drzewo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek na ulicy Dębowej w Murzynowie Leśnym samochód marki Nissan uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku ranny został kierowca i pasażerowie.

W wyniku wypadku pojazd znalazł się poza drogą, w pozycji na boku.

- Podróżujący samochodem opuścili pojazd przy pomocy świadków zdarzenia przed przybyciem Straży Pożarnej. Następnie zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy poszkodowanym, a w dalszej kolejności przetransportował ich do szpitala. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pozostałości powypadkowych z drogi – wyjaśnia kpt. Grzegorz Kaźmierczak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wlkp.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

DominoFashion Grudzień
Reklama GPŚ BOCZNA