Na początku marca odbył się I Zaniemyski Dzień Podróżnika. O tym, co skłoniło pomysłodawców przedsięwzięcia do jego zorganizowania oraz czy planowane są kolejne edycje opowiedział…
Intensywny i bardzo pomyślny dla KS Tiger okazał się jubileuszowy XXV Ogólnopolski Turniej Karate Dragon Cup w Środzie Wlkp.
Mieszkanka gminy Zaniemyśl Małgorzata Fertała poruszyła podczas sesji rady sprawę pracownicy zwolnionej ze stanowiska sekretarki Szkoły Podstawowej w Zaniemyślu.
Urząd Gminy Zaniemyśl nie wyłonił zwycięzcy przetargu dotyczącego prac związanych z przebudową ul. Plażowej w Jeziorach Małych.
W Urzędzie Gminy Zaniemyśl zapadła decyzja odnośnie wybrania wykonawcy stałego oświetlenie ścieżki i małej architektury. Zamówienie składało się z dwóch pakietów.
W ostatnim czasie „Czerwone Lwy” wzięły udział w manewrach taktycznych pod kryptonimem „Bankiet”.
Na początku lutego strażnicę Ochotniczej Straży Pożarnej w Zaniemyślu odwiedziły zuchy z 4. Gromady Zuchowej „Polne Kwiatki”.
W środę 6 lutego zerówkowicze ze Szkoły Podstawowej w Śnieciskach za sprawą wychowawczyni D. Białkowskiej przeniosły się po raz kolejny na jeden dzień do świata…