×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Gmina Zaniemyśl ogłosiła już dwa postępowania przetargowe na tegoroczne inwestycje. W pierwszym kwartale dojdzie też do kolejnych czterech przetargów.
Drugi Zaniemyski Bal Sportu przeszedł już do historii. W hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu bawiło się łącznie 300 osób. Impreza trwała do białego rana.
Przedstawiciele motocyklowej grupy Czerwone Lwy bawili się podczas trzeciego balu, który w tym roku został zorganizowany w sobotę 18 stycznia w średzkim hotelu Almarco.
Nieco ponad dwa miesiące pozostały do drugiego Zaniemyskiego Dnia Podróżnika. W tym roku impreza potrwa dwa dni, a dokładnie będzie to w dniach 21-22 marca.
Na ostatniej ubiegłorocznej sesji radni przyjęli budżet na 2020 rok. Nie zabraknie w nim licznych inwestycji, które zostaną przeprowadzone w gminnych sołectwach.
Od marca mieszkańców gminy Zaniemyśl czeka podwyżka, najbardziej odczują ją osoby, które wrzucają wszystkie odpady do jednego kosza, zapłacą dwukrotnie więcej. Podczas sesji budżetowej, która…
Od 1 marca mieszkańcy Zaniemyśla i Łękna, którzy sortują śmieci mają płacić 25 zł, a innych części gminy 22 zł, a osoby, które wrzucają wszystkie…
– Stajemy w obliczu problematycznej sytuacji, szczególnie że w zbliżającym się czasie przychód zależeć będzie od trudnej do przewidzenia koniunktury gospodarczej. Brak konkretnych rekompensat pomniejszonych…