Stypendyści w obecności dumnych rodziców. Stypendyści w obecności dumnych rodziców. Fot. UG Zaniemyśl.

Stypendia wręczone

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Ostatnia sesja Rady Gminy Zaniemyśl była nie tylko okazją do podjęcia poszczególnych uchwał, ale również nagrodzenia wyróżniających się uczniów Stypendium Wójta Gminy Zaniemyśl.

Za osiągnięcia z roku szkolnego 2017/2018 nagrodzonych zostało czworo uczniów: Agata Bogusławska (w minionym roku szkolnym uczennica 3 klasy gimnazjalnej Szkoły Podstawowej im. R.W. Berwińskiego w Zaniemyślu, a obecnie uczennica 1 klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Jana Kantego w Poznaniu), która z wyznaczonych w regulaminie przedmiotów uzyskała średnią ocen 5,3; Weronika Kawicka (w ubiegłym roku szkolnym uczennica 6 klasy Szkoły Podstawowej im. R.W. Berwińskiego), która – poza średnią ocen ze wskazanych przedmiotów 5,5 – zwyciężyła Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego w ramach projektu „Z niemieckim w drogę”; Jacek Kajdan (w roku szkolnym 2017/2018 uczeń 2 klasy gimnazjalnej Szkoły Podstawowej im. R.W. Berwińskiego), mogący pochwalić się średnią ocen z wyznaczonych przedmiotów 5,9, a także mianem laureata konkursów wiedzy (m.in. olimpiady matematyczno-informatycznej, a jako laureat wojewódzkiego konkursu matematycznego zwolniony jest z egzaminu gimnazjalnego, otrzymując ocenę końcową 6); oraz Katarzyna Lewandowska (w roku szkolnym 2017/2018 uczennica 6 klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pigłowicach, a obecnie uczennica VII klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Keglik” w Środzie), utytułowana zawodniczka karate.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.