Tak powstająca Biedronka wyglądała jeszcze pod koniec listopada. Czy remont uda się ukończyć do końca roku? Tak powstająca Biedronka wyglądała jeszcze pod koniec listopada. Czy remont uda się ukończyć do końca roku?

Biedronka jeszcze w tym roku?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już niedługo w Zaniemyślu otwarty zostanie sklep należący do największej sieci handlowej w Polsce.

Od czasu zamknięcia POLOmarketu przy ul. Czarneckiej w Zaniemyślu mieszkańcy tej miejscowości muszą robić zakupy w mniejszych sklepach lub jeździć do pobliskich miast. Niebawem zmieni się to za sprawą Biedronki, która powstaje w gmachu zajmowanym niegdyś przez konkurencyjny sklep wielkopowierzchniowy. Obecnie budynek ten jest przystosowywany do potrzeb nowego marketu.

W celu uzyskania informacji o powstającym sklepie skontaktowaliśmy się z Biurem Prasowym Jeronimo Martins Polska. Z uzyskanej odpowiedzi wynika, że nowa Biedronka powinna obsłużyć pierwszych klientów jeszcze w tym roku, choć konkretnej daty otwarcia jeszcze nie wyznaczono. Wiemy też, że powierzchnia sali sprzedaży wynosić ma 711 m kw., a do dyspozycji kupujących zostanie oddany parking na około 40 miejsc. W zaniemyskiej Biedronce zatrudnienie ma znaleźć kilkanaście osób.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Szkoła Podstawowa Specjalna