Agro Wrack na stale zapisał się już w motoryzacyjnym kalendarzu Agro Wrack na stale zapisał się już w motoryzacyjnym kalendarzu pixabay.pl

Motoryzacyjne emocje

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższą niedzielę w Jeziorach Wielkich wystartuje 19. edycja wyścigów samochodowych Agro Wrack Track.

W trakcie zawodów zaprezentuje się aż 60 załóg. Do półfinałów awansuje 20 najlepszych ekip, z których wyłoniona zostanie finałowa czwórka. Wiele atrakcji będzie czekać na publiczność również poza torem wyścigowym. Dzieci będą mogły obejrzeć specjalnie przygotowane animacje i poskakać na „dmuchańcach”, a w ustawionych foodtruckach na gości będą czekały przekąski różnych kuchni świata. Fani mocnych wrażeń z pewnością skorzystają z symulatora dachowania. Grzegorz Hypki wraz ze swoim zespołem zaprezentuje również sztukę driftu po zakrętach. Widzowie będą mogli przelecieć się helikopterem lub przejechać luksusowym samochodem w roli pasażera.
Pieniądze zebrane z tej atrakcji zostaną przekazane na cel charytatywny. Koszt udziału w imprezie wynosi 12 zł dla osób dorosłych.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA