Przerwy w dostawie prądu zaplanowano w miejsowościach: Bożydar, Winna, Kępa Wielka, Luciny, Tesiny oraz w samym Zaniemyślu Przerwy w dostawie prądu zaplanowano w miejsowościach: Bożydar, Winna, Kępa Wielka, Luciny, Tesiny oraz w samym Zaniemyślu Fot. Janusz Ludwiczak

Zaniemyśl: Nie będzie prądu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W piątek oraz w poniedziałek w godz. od 9:00 do 14:00 z powodu prac konserwacyjnych przeprowadzonych przez Enea Operator Systemu Dystrybucyjnego przerwy w dostawie energii elektrycznej czekać będą mieszkańców Bożydaru i Winnej. To nie jedyne wyłączenia prądu zaplanowane w gminie Zaniemyśl.

W piątek w godz. od 10:00 do 15:00 prądu nie będą mieli mieszkańcy Kępy Wielkiej. W sobotę od 8:00 do 16:00 przerwy w dostawie energii zaplanowano dla odbiorców posesji w Lucinach (nr 56, 81, 83, 85, 55) oraz w Tesinach (1, 2, 3, PGR).

We wtorek, 23 lipca w godz. od 8:00 do 12:00 prądu nie będą mieli mieszańcy ulicy Średzkiej 13, 15 i 19 oraz Armii Krajowej 15 i 17 w Zaniemyślu.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.