Zaniemyśl: Powstaną plany miejscowe dla Jezior i Lubońca Fot. Urząd Gminy Zaniemyśl

Zaniemyśl: Powstaną plany miejscowe dla Jezior i Lubońca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do 4 października można składać wnioski dotyczące sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru przy ul. Leśnej w Jeziorach Małych, terenu w miejscowości Luboniec oraz dla części obrębu geodezyjnego Jeziory Wielkie, a także do projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Zaniemyśl, ze zmianą obejmującą grunty obrębów Jeziory Wielkie i Łękno.

12 września Urząd Gminy Zaniemyśl opublikował trzy obwieszczenia o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – dla terenu przy ul. Leśnej w Jeziorach Małych, dla części obrębu geodezyjnego Jeziory Wielkie oraz terenów w miejscowości Luboniec. Plany miejscowe muszą być zgodne ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Zaniemyśl, dlatego w części dotyczącej Jezior Wielkich i Łękna wprowadzone zostaną zmiany w dokumencie.

Projekty można zobaczyć w siedzibie Urzędu Gminy Zaniemyśl lub w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „Planowanie przestrzenne”.

Wnioski, uwagi i sugestie dotyczące planów miejscowych wraz z podaniem imienia, nazwiska, nazwy i adresu wnioskodawcy, a także przedmiotu wniosku oraz oznaczenia nieruchomości, której dotyczy można składać do 4 października listownie na adres: Urząd Gminy Zaniemyśl, ul. Średzka 9, 63-020 Zaniemyśl lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA