Wyścigi wraków będzie można zobaczyć już 13 października w Jeziorach Wielkich Wyścigi wraków będzie można zobaczyć już 13 października w Jeziorach Wielkich Fot. Watch This Car/mat.org.

Jeziory Wielkie: Kolejne wyścigi wraków

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

13 października w Jeziorach Wielkich już po raz 20. odbędzie się „Agro Wrak Track”, podczas którego będzie można zobaczyć wyścigi starych, zdezelowanych aut.

– Zorganizujemy wyścigi wraków. Impreza będzie mieć charakter rodzinny. Przygotowujemy nie tylko pokazy, ale również festiwal food trucków. W wyścigach może wziąć udział każdy, nie trzeba mieć jakieś specjalnej licencji. Wystarczy posiadać prawo jazdy i ukończone 21 lat. Jednak ograniczona jest liczba miejsc – zapowiada Tomasz Cała, współorganizator wydarzenia.

20. Agro Wrak Track odbędzie się za niespełna miesiąc, w sobotę 13 października od godz. 9:00 w Jeziorach Wielkich. Bilety kosztują 12 złotych. Dla dzieci do lat 12 wstęp będzie bezpłatny.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA