Posłów i senatorów wybierać będziemy w niedzielę w godz. od 7:00 do 21:00 Posłów i senatorów wybierać będziemy w niedzielę w godz. od 7:00 do 21:00 Fot. Tomasz Małecki

Zaniemyśl: Gdzie głosować?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższą niedzielę wybierać będziemy parlamentarzystów na najbliższą czteroletnią kadencję. Gdzie będzie można głosować?

Mieszkańcy sołectwa Łękno i Jeziory Małe, Polesia i Zofiówki, Jezior Wielkich, Zwoli, Kępy Małej i Wielkiej, Dębic, Potach, Konstantynowa i Józefowa będą głosować w szkole podstawowej przy ul. Poznańskiej 28 w Zaniemyślu.

Dla mieszkańców Zaniemyśla lokal wyborczy znajdować będzie się w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Sienkiewicza 3.

Wyborcy z terenu wsi: Pigłowice, Mądre, Brzostek, Ludwikowo, Wyszakowskie Huby, Wyszakowo, Lubonieczek, Majdany oraz Czarnotki będą mogli oddać głos w obwodowej komisji nr 3, która znajdować będzie się w świetlicy w Czarnotkach 47a.

Z kolei lokal wyborczy dla mieszkańców wsi Śnieciska, Bożydar, Winna, Jaszkowo, Płaczki, Polwica, Dobroczyn, Polwica-Huby i Luboniec znajdować będzie się w szkole podstawowej przy ul. Kościelnej 2 w Śnieciskach.

Wybory parlamentarne odbędą się w najbliższą niedzielę, 13 października. Głosować będzie można w godzinach od 7:00 do 21:00. Spośród czterech kandydatów do Senatu oddajemy głos tylko na jedną osobę, zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. W wyborach do Sejmu spośród 103 kandydatów z sześciu list oddajemy głos tylko na jednego kandydata. W obu przypadkach głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.

►CZYTAJ TAKŻE: Poznaj "naszych" kandydatów do parlamentu

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

DominoFashion Grudzień
Reklama GPŚ BOCZNA