Wydrukuj tę stronę
Zaniemyśl: Kwiat Jabłoni na początek roku kulturalnego Fot. Krzysztof Ratajski

Zaniemyśl: Kwiat Jabłoni na początek roku kulturalnego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartkowy wieczór na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w ramach inauguracji roku kulturalnego pojawił się Kwiat Jabłoni.

Kwiat Jabłoni to zespół, który tworzy rodzeństwo Kasi i Jacka Sienkiewiczów, dzieci Kuby Sienkiewicza, lidera i wokalisty Elektrycznych Gitar. Ten bratersko-siostrzany duet zdążył już podbić serca wielu fanów muzyki folk, występując m.in. na gdyńskim Opener Festival, Pol'and'rock' Festival w Kostrzynie nad Odrą, SlotArt Festival czy Spring Break.

Podobnie było w Zaniemyślu. Podczas czwartkowego koncertu rodzeństwo Sienkiewiczów zaśpiewało utwory z albumu „Niemożliwe”, a także najnowszego singla "Dziś późno pójdę spać", który został odtworzony ponad 8 milionów razy w serwisie YouTube.

Sala GOK-u wypełniona była po brzegi, a publiczność śpiewała teksty zespołu, który otrzymał na koniec owacje na stojąco i dwukrotnie bisował.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl