Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Zamojskich. Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Zamojskich.

Tragedia na pasach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś tj. 8 grudnia w Środzie doszło do tragicznego wypadku. Kierowca samochodu marki Honda jadąc ulicą Zamojskich od strony Wrześni w kierunku centrum Środy na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił starsze małżeństwo. 80-letnia kobieta i 85-letni mężczyzna trafili do średzkiego szpitala. Niestety mężczyzna zmarł.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

2 komentarzy

  • Link do komentarza WC WC 08 grudzień 2017

    Nie ukrywajmy że na drogach jest coraz więcej piratów ,wymuszenia pierwszeństwa na rondach ,nadmierna prędkość,standardem jest nieużywanie kierunkowskazów w prawo a nawet i w lewo,parkowanie na chodnikach i drodze dla rowerów,zdarza się również przejeżdżanie na czerwonym świetle zwłaszcza koło Hipolita. Wystarczyło by jednego dnia przejechać się po mieście z kamerą i sporo osób dostało by wezwania na komendę.

  • Link do komentarza Czacha 78 Czacha 78 08 grudzień 2017

    Ludzie warunki są ciężkie na drodze więc trzeba uważać jak piesi taki kierowcy.Zal człowieka lecz nie wieszamy kierowcy od razu że jego wina każdego z nas może to spotkać.Niech zmarły spoczywa w pokoju.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.