Wojciech Marok z Orkanu Środa zdobył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Polski w Raciborzu. Swoje występy poparł rekordami na światowym poziomie.
W poniedziałek pierwszy zespół Polonia Środa rozpoczął przygotowania do nowego sezonu III ligi. Zespół, wskutek problemów finansowych przejdzie poważne przeobrażenia.
Młodzicy MKS Środa zostali wicemistrzami Wielkopolski. W ostatnim z turniejów udało im się utrzymać wcześniej zajmowane drugie miejsce.
Juniorska drużyna hokeistów MKS Środa rozegrała dwa ostatnie mecze ligowe i zakończyła rozgrywki w ramach Eliminacji Mistrzostw Polski.
Świetnie zaprezentowały się dziewczyny z Mikasy na rozegranych w niedzielę 9 czerwca w Poznaniu oficjalnych Mistrzostwach Polski Karate Shotokan Polskiego Związku Karate.
Zaledwie siedmioosobowa reprezentacja dzieci z Mikasy zdobyła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej rozegranych w niedzielę 9 czerwca w Poznaniu Otwartych Mistrzostw Wielkopolski Karate Shotokan.
W sobotę 8 czerwca grupa dziewięciu zawodniczek Tiger Zaniemyśl brała udział w XXIX Leszczyńskich Mistrzostwach Karate Olimpijskiego pod patronatem Polskiej Unii Karate.
Polonia Środa awansowała do czwartego z rzędu finału Wielkopolskiego Pucharu Polski. Poloniści we wtorek 21 maja pokonali na boisku w Trzciance miejscowego Lubuszanina 4:0.