×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Zajęcia spinningu zyskały taką niebywała popularność, gdyż nie ma tu miejsca na skomplikowane ruchy, każdy może sobie na nie pozwolić bez względu na płeć, stopień…
Trener Andrzej Kobierski z Orkanu Środa został nagrodzony przez Marka Woźniaka, marszałka województwa wielkopolskiego. Był jednym z trzech wyróżnionych trenerów w 2019 roku!
Tradycyjnie już w Zespole Szkół Rolniczych odbyły się Halowe Mistrzostwa Wielkopolski w pchnięciu kulą i halowy miting. Nie zabrakło dobrych wyników zawodników Orkana.
Zawody z ogólnopolskiej serii Cubers Eve rozegrano w ostatnią sobotę 21 grudnia w średzkim Zespole Szkół Rolniczych. Nie zabrakło rekordów życiowych, a nawet tych ogólnopolskich.
Bardzo mocnym akcentem w sporcie akademickim zakończyła rok zawodniczka i trenerka Średzkiego Klubu Karate Shotokan MIKASA Daria Węcławiak.
Zawodnicy MKS Środa rozpoczęli rywalizacje w ogólnokrajowym Pucharze Polski w kolarstwie przełajowym. Składa się on z dziewięciu edycji oraz finału.
Liwia Chmiel z UKS Trójka Środa zdobyła trzy medale podczas Mistrzostw Polski, które w miniony weekend rozegrano w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Ponad 30 uczestników wzięło udział w turnieju rozgrywanym w Zespole Szkół Rolniczych.