Polonia zremisowała z obecnym liderem ligi. Polonia zremisowała z obecnym liderem ligi. Czesław Kościelski

Remis z rezerwami Lecha

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W Wielki Czwartek na Stadionie Średzkim Polonia Środa zmierzyła się z rezerwami Lecha Poznań.

Od samego początku Polonia zaczęła to spotkanie z animuszem i wielką ochotą do gry. W 20 minucie po szybkiej akcji Polonii w polu karnym faulowany był Jędrzej Kujawa i sędzia podyktował rzut karny dla Polonii. Do piłki podszedł Jakub Wilk, ale Karol Szymański wyczuł intencje średzkiego zawodnika i obronił to uderzenie. Do przerwy był bezbramkowy remis.
Po zmianie stron kibice nadal oglądali bardzo ciekawe spotkanie. W 54 minucie fantastycznie przedarł się przez obronę rywali Adam Gajda i wyłożył piłkę wbiegającemu Jakubowi Wilkowi, który dopełnił formalności i pokonał Karola Szymańskiego. Lechici do wyrównania doprowadzili w 72 minucie kiedy to po szybkiej akcji i wstrzeleniu piłki w pole karne z bliska Przemka Frąckowiaka pokonał Eryk Kryg. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: 12. Frąckowiak – 25. Henriquez, 22. Skrobosiński, 2. Borucki, 23. Kozłowski, 10. Kujawa, 8. Zgarda, 20. Gajda (72` 21. Chopcia), 18. Wilk (76` 9. Pawlak), 3. Buczma (89` 30. Nowak), 6. Bartoszak (60` 15. Górzyński).

Lech II wystąpił w składzie: 1. Szymański – 3. De Marco (61` 16. Kryg), 4. Dudka, 5. Pleśnierowicz, 8. Norkowski, 9. Kołodziej, 10. Bartkowiak (60` 11. Kamiński), 18. Wasielewski, 19. Tupaj, 20. Radut (86` 7. Kaczmarek), 21. Pawlicki.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.