GPŚ - Usługi graficzne
Kamil Jeremicz wraz z sztafetą. Kamil Jeremicz wraz z sztafetą. Polonia Środa

Pobiegł w mieszanej sztafecie

W niedzielę 14 kwietnia odbył się 5 Gdański Maraton. Na trasie królewskiego dystansu świetnie zaprezentował się biegacz średzkiej Polonii Kamil Jeremicz.

Średzianin wraz ze swoją drużyną wywalczył trzecie miejsce w kategorii sztafet mieszanych z łącznym czasem 2:50:40. Do tego wyniku dołożył cegiełkę pokonując dystans 10,8 km w czasie 39:20. Warto dodać, że młody polonista jest bardzo aktywny sportowo w Trójmieście. Lewi

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl