Karatecy w Starym Kaleńsku Karatecy w Starym Kaleńsku Daria Węcławiak

Karate: Koniec wakacji na obozie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pracowicie spędzili wakacje karatecy średzkiej Mikasy. Kończą je trenując na obozie sportowo-rekreacyjnym w Starym Kaleńsku koło Czaplinka.

Przez całe wakacje, praktycznie codziennie, mali i duzi karatecy średzkiego klubu mogli trenować podczas wieczornych zajęć w Słupi Wielkiej prowadzonych przez Dariusza i Darię Węcławiaków. Wraz ze średzianami w tych wakacyjnych treningach udział brali gościnnie karatecy z Kruka Kostrzyn, Shinobi Dominowo, Shodana Września oraz Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan.

Na koniec wakacji młodsi zawodnicy Mikasy wraz z kolegami z PSKS pojechali pod opieką Darii Węcławiak na obóz do Starego Kaleńska. Obóz zaczął się w ubiegły wtorek i potrwa do tego czwartku, a przebywa na nim dziewięcioro karateków ze średzkiego klubu. Starsi w tym czasie dalej trenują w Słupi, gdzie ostatnie wakacyjne zajęcia zaplanowane są na piątek 30-go sierpnia. To będzie ostatni akord jakże pracowitych tegorocznych wakacji w Mikasie.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA